Rugby w Lesznie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Trening i sparing w Żmigrodzie

Email Drukuj PDF

W niedzielne przedpołudnie odbył się na boisku w Borzęcinie (Żmigród) wspólny trenig graczy z Leszna, Zmigrodu i Wrocławia. Zajęcia prowaził trener wrocławskiej drużyny "Rugby Wrocław" - Dariusz Święs.

W zajęciach brało udział 22 zawodników (11 z Leszna). Na popczątku trener przeprowadził rozgrzewkę w formie gry zabawowej, następnie przeszedł od prostych ćwiczeń podania piłki do tych trudniejszych. Na zakończenie tej części treningu przeprowadził kilka ćwiczeń związanych z podaniami na kontakcie oraz powstrzymaniem zawodnika z piłką (szarża).
Po zajęciach ćwiczeniowych zawodnicy podzielili się na 2 zespoły - drużyna OWAL Leszno i DRAGONS Żmigród wzmocniony kilkoma graczami z Wrocławia. Najpierw rozegrany został mecz z zasadami "TAG RUGBY" czyli bez szarż, zawodnicy zatrzymymawi są wraz z akcją poprzez klepnięcie dwoma rękoma. Na zakończenie ekipy te zagrały już "normalny" mecz.
Wspólny trening zakończył się 3 połową, gdzie obie ekipy wymienili uwagi na temat rugby (i nie tylko)) przy grillu i ....

zmig_35

Gracze z Leszna, Żmigrodu i Wrocławia

foto: OWAL Leszno (więcej zdjęć w galeri)

Poprawiony: wtorek, 16 sierpnia 2011 08:53  

Rekrutacja

Rugby_TAG_nabr


rekrutacja

Tabela PLR7 sezon 2012/2013


tabela1


Wspieraja nas

logo_start

LOB

logo_WSH

Media

logotyp_1000


Gadu-Gadu

Mój numer: 1133254
Status:

OWAL Leszno

Facebook

Użytkownicy online

Naszą witrynę przegląda teraz 46 gości