Rugby w Lesznie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Sparta Jarocin pierwszym mistrzem

Email Drukuj PDF

wozr W dniu 22 października na obiektach Posnani Poznań odbyły sie I Mistrzostwa Wielkopolski Seniorów w Rugby 7. Do turnieju przystapiły cztery zespoły: OWAL Leszno, Sparta Jarocin, AZS AWF Poznań i gospodarze Posnania Poznań.

Turniej odbył się z prawie 2 godzinnym opóźnieniem. Dopiero przed godz. 17 rozegrano pierwszy mecz tej imprezy. Na przeciw siebie stanęły drużyny z Leszna i AWF-u Poznań. Opóźnienie to wpłynęło negatywnie na graczy Owala, którzy nie zagrali na wiarę swoich możliwości i zasłużenie przegrali 5:19. Pozostałych spotkań, z Posnania i ze Spartą, również rugbiści Owala nie mogą zaliczyć do udanych. Leszczynianie wystapili w następujacym składzie: Michał Poloch, Wotek Poprawski, Tomek Ochliński, Mikołaj Kucza, Jakub Szulczyk, Łukasz Wojtkowiak, Sylwek Franczuk, Paweł Konieczny, Piotrek Król, Jakub Antoniak, Tomek Tymczyszyn, Sławek Kowaski i gościnnie Grzegorz Piaskowski ze Żmigrodu. Jednyne punkty w turnieju dla Owala z przyłożenia zdobył Michał Poloch, podwyższenia nie wykorzystał Sławek Kowalski.
Turniej ten był kolejną lekcją dla graczy z Leszna. Oby szybko wyciągnęli wnioski i pokazali swoje, niemałe umiejętniści i możliwości już 5 listopada na turnieju we Wrocławiu.

Wyniki:
Owal Leszno- AZS AWF Poznań 5:19
Sparta Jarocin- AZS AWF 14:0
Posnania Poznań- Owal 31:0
Owal- Sparta 0:42
Posnania- Sparta 14:14
Posnania- AZS AWF 21:0

Tabela:
1. Sparta Jarocin
2. Posnania Poznań
3. AZS AWF Poznań
4. Owal Leszno

Poprawiony: wtorek, 25 października 2011 11:59  

Rekrutacja

Rugby_TAG_nabr


rekrutacja

Tabela PLR7 sezon 2012/2013


tabela1


Wspieraja nas

logo_start

LOB

logo_WSH

Media

logotyp_1000


Gadu-Gadu

Mój numer: 1133254
Status:

OWAL Leszno

Facebook

Użytkownicy online

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości