Rugby w Lesznie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Walne Zebranie Członków Klubu

Email Drukuj PDF

W dniu 9 marca 2013 roku odbyło się Walne Zebranie Członków Klubu Rugby "OWAL" Leszno. Spotkanie rozpoczęło sie o godz. 12.00 i przebiegało zgodnie z przyjetym porządkiem obrad. Na początku Prezes Klubu przedstawił sprawozdanie merytoryczne oraz finansowe za 2012 rok.

W minionym roku Klub uczestniczył w rozgrywkach Polskiej Ligi Rugby 7. W sezonie 2011/2012, zakończonym w czerwcu, zdobył 27 pkt. do klasyfikacji i zajął 28 miejsce na 62 sklasyfikowane drużyny. Wiosną brał udział w 6 turniejach, natomiast jesienią ubieglego roku w 2 turniejach (sezon 2012/2013). Wiosną zorganizowana została konferencja szkoleniowa dla nauczycieli nauczania wychowania fizycznego pt. "Rugby - to takie proste". Spotkanie to miało na celu przybliżenie dyscypliny jaką jest rugby a także pokazania mozliwości wykorzystania elementów rugby w zająciach wychowania fizycznego. W kwietniu zorganizowano I Turniej Rugby 7 na boisku w Wilkowicach. Turniej ten był cyklem rozgrywek Polskiej Ligi Rugby 7 i wzięło w niej udział 8 drużyn z całej Polski (Szczecin, Łódź, Poznań, Wrocław, Jarocin, Gniezno, Żmigród i Leszno). Pod koniec roku w Szkole Podstawowej nr 4 przeprowadzone zostały zajęcia przez Krajowego Oficera Rozwoju Tomasza Kapustkę w ramach ogólnoswiatowej akcji "Get Into Rugby". W zajęciach asystował kolega Paweł Konieczny.
Po sprawozdani merytorycznym i finansowym za 2012 rok z działalności Klubu odczytany został protokół z Komisji Rewizyjnej, który nie wnosił zastrzeżeń do dotychczasowych działań Klubu i ponoszonych wydatków.

Później przedstawiony został budżet Klubu na obecny 2013 rok a także kalendarz imprez na wiosnę tegoż roku. W dyskusji i wolnych głosach najwięcej czasu zostało poświęcone omówieniu spraw dotyczących II Turnieju Rugby 7, które odbedzie się 27 kwietnia 2013 roku na boisku sportowym w Wilkowicach. Dyskutowano również na tematy związane z rozgrywkami w 2013 roku a także sprawami licencyjnymi.

Na zakończenie przyjęto uchwału o zatwierdzeniu sprawozdania finansowego za 2012 rok wraz z propozycją podziału nadwyżki przychodów nad kosztami i udzieleniu absolutorium Zarządowi Klubu.
Po podziekowaniu przez Prezesa dla wszystkich członków Klubu za pomoc i poświęcony czas i zaangażowanie w sprawy Klubu, w szczególności kol. Pawłowi Koniecznemu za organizację treningów oraz spotkań z nauczycieli na lekcjach wychowania fizycznego Walne Zebranie zostało zakończone.

Poprawiony: niedziela, 10 marca 2013 08:30  

Rekrutacja

Rugby_TAG_nabr


rekrutacja

Tabela PLR7 sezon 2012/2013


tabela1


Wspieraja nas

logo_start

LOB

logo_WSH

Media

logotyp_1000


Gadu-Gadu

Mój numer: 1133254
Status:

OWAL Leszno

Facebook

Użytkownicy online

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości