Rugby w Lesznie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Debiut mini żaków

Email Drukuj PDF

owal7  W niedzielę (12.10.2014) odbył się w Jarocinie Turniej Nadziei Olimpijskich w rugby połączony z Wielkopolską Ligą Rugby TAG. Byliśmy również i my, gdzie nastąpił debiutancki występ naszych mini żaków (2004-2005) zwanych potocznie "Czarną Szarańczą".


Mini żaki oraz żaki grały w Rugby TAG natomiast kategoria młodzik oraz kadet w rugby na pełnym kontakcie. Rozegrany został również pokazowy mecz mini-mini żaków (6-7 lat) oraz żaków w kontakcie (z szarżami).
Nasze żaczki pierwszy mecz rozegrali z gospodarzami Spartą Jarocin gdzie troszeczkę byli stremowani i dopiero w drugiej połowie zdobyliśmy pierwsze przyłożenie. Kolejne spotkania, mimo że przegrane, były bardzo wyrównane i naprawdę niewiele brakowało do zwycięstw w meczach z Husaria Kalisz, Posnania Poznań 1 i Posnanią 2.

owal9

W debiutanckim turnieju mimo zajęcia V miejsca zawodnicy pokazali charakter, że są wojownikami i że walczą do końca. Brawo!
Z powodu braku drużyny w kategorii żak (2002-2003) nasz "rodzynek" Dawid zagrał gościnnie w drużynie Husarii Kalisz. Drużyna wygrała wszystkie mecze i zdobyła I miejsce w swojej kategorii przy udziale naszego żaka, który rozegrał wszystkie 4 mecze w pełnym wymiarze czasowym. Gratulacje!

foto: Paweł Sky, Husaria Kalisz

owal1

  owal4  owal5

owal6  husaria_dawid  owal11        

Poprawiony: poniedziałek, 27 października 2014 11:38  

Rekrutacja

Rugby_TAG_nabr


rekrutacja

Tabela PLR7 sezon 2012/2013


tabela1


Wspieraja nas

logo_start

LOB

logo_WSH

Media

logotyp_1000


Gadu-Gadu

Mój numer: 1133254
Status:

OWAL Leszno

Facebook

Użytkownicy online

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości