Rugby w Lesznie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Email Drukuj PDF

Już od środy 13.07 rozpoczynają zmagania rugbyści do lat 17 w finałowym turnieju Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Mazowsze 2011 (Mistrzostwa Polski Kadetów). Turniej odbywać się będzie na boisku rugby AWF ul. Marymoncka 34 w Warszawie. Starcia drużyn bedzie mozna oglądać na żywo; dostępne będą również przez 3 miesiace na stronie www.lubie.tv.
W zespole "Sparty" Jarocin występować będą dwaj zawodnicy z Leszna: Jakub Mikołajczak i Filip Wojdowski.

Powodzenia chłopaki !

                                                                           

Plan zawodów:

13.07.2011 (ŚRODA)
10.30-11.30 Budowlani Łódź - Sparta Jarocin grupa A      78:7 (52:0)
11.45-12.45 Gorce Raba Niżna - Budowlani Lublin grupa A    36:24 (14:29)
15.30-16.30 Orkan Sochaczew - Juvenia Kraków grupa B    12:19 (0:19)
16.45-17.45 Ogniwo Sopot - Posnania Poznań grupa B           8:31
14.07.2011 (CZWARTEK)
10.30-11.30 Budowlani Łódź - Budowlani Lublin grupa A       10:11 (3:10)
11.45-12.45 Gorce Raba Niżna - Sparta Jarocin grupa A    45:7 (26:0)
15.30-16.30 Orkan Sochaczew - Posnania Poznań grupa B   17:5 (12:0)
16.45-17.45 Ogniwo Sopot - Juvenia Kraków grupa B            0:17 (0:5)
15.07.2011 (PIĄTEK)
10.30-11.30 Budowlani Łódź - Gorce Raba Niżna grupa A     19:5 (7:0)
11.45-12.45 Budowlani Lublin - Sparta Jarocin grupa A   43:7 (19:7)
15.30-16.30 Orkan Sochaczew - Ogniwo Sopot grupa B       61:5 (26:5)
16.45-17.45 Posnania Poznań - Juvenia Kraków grupa B       17:22 (5:10)
16.07.2011 (SOBOTA) - Dzień wolny
17.07.2011 (NIEDZIELA)
9.30-10.30 Mecz o miejsca 7-8 Sparta Jarocin - Ogniwo Sopot       3:26 (0:26)
10.45-11.45 Mecz o miejsca 5-6 Gorce Raba Niżna - Posnania Posnań    25:40 (8:21)
12.00-13.10 Mecz o miejsce 3-4 Budowlani Łódź - Orkan Sochaczew    24:21 (19:7)
13.30-14.40 Finał zawodów Budowlani Lublin - Juvenia Kraków             29:0 (10:0)
15.00 Ceremonia zamknięcia zawodów (AWF ul. Marymoncka 34, boisko Rugby)
16:45 Zdanie pokoi, wyjazd ekip

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

1. BUDOWLANI Lublin
2. JUVENIA Kraków
3. BUDOWLANI Łódź
4. ORKAN Sochaczew
5. POSNANIA Posnań
6. GORCE Raba Niżna
7. OGNIWO Sopot
8. SPARTA Jarocin

Najlepszym zawodnikiem młyna został wybrany - Paweł Stępień (Budowlani Łódź), ataku - Miłosz Popławski (Orkan Sochaczew), a całego turnieju Patryk Ćwieka (Budowlani Lublin). Najskuteczniejszy okazał się Miłosz Popławski, zdobywca 46 punktów.

Źródło: www.pzrugby.pl


Poprawiony: poniedziałek, 18 lipca 2011 06:44  

Rekrutacja

Rugby_TAG_nabr


rekrutacja

Tabela PLR7 sezon 2012/2013


tabela1


Wspieraja nas

logo_start

LOB

logo_WSH

Media

logotyp_1000


Gadu-Gadu

Mój numer: 1133254
Status:

OWAL Leszno

Facebook

Użytkownicy online

Naszą witrynę przegląda teraz 92 gości